O firmie

Liczba odwiedzających:

624701

Firma Intertrade Van Rossum Sp. z.o.o. została założona w 1993 r. w Poznaniu przez obywatela Holandii Andre van Rossum.

Na początku swojej działalności zajmowała się głównie importem do Polski używanych cią̨gników rolniczych. Ciągniki te były naprawiane, remontowane i dalej eksportowane do Stanów Zjednoczonych. Ta działalność trwała 10 lat. W między czasie firma importowała również maszyny budowlane. Sprzęt był również remontowany i dalej sprzedawany na rynku polskim.

Od 2000 r. poszerzyła swoją działalność o usługi transportowe, mechanikę samochodów ciężarowych, naczep oraz pojazdów specjalistycznych. W 2007 roku otrzymała licencję na wykonywanie międzynarodowego przewozu drogowego rzeczy w celu świadczenia usług w transporcie specjalnym ponadgabarytowym. W tym też roku otrzymała koncesję MSWiA na wykonywanie działalności w zakresie wytwarzania i obrotu wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Intrertrade Van Rossum Sp. z.o.o.eksportuje swoje wyroby i świadczy usługi w krajach Europy Zachodniej i Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu. Współpracuje ściśle z takimi krajami, jak: Belgia, Holandia, Francja, Niemcy oraz Ukraina w zakresie mechaniki pojazdowej specjalistycznej, transportu ponadgabarytowego oraz pilotażu ładunków ponadnormatywnych.

ANDRE VAN ROSSUM

O firmie
 vanrossum.com.pl